Bestuursbureau

Ons doel is om een goed openbaar schoolbestuur en een goede werkgever te zijn. Het bestuursbureau voert het secretariaat van de stichting en zorgt voor dat we gezamenlijk regelen wat centraal geregeld kan worden. De financiële administratie en de personeels- en salarisadministratie van de stichting worden verzorgd door Dyade Dienstverlening Onderwijs, kantoor Utrecht.

Keesjan Res
Hoofd Beleid en Ondersteuning
Telefoon: 023-5201580
E-mail:keesjan.res@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Irma Wetterhahn
Bestuurssecretaris
Telefoon: 023-5201581
E-mail: irma.wetterhahn@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Marten Hoogendijk
Beleidsmedewerker Financiën en Business Intelligence
Telefoon: 
023-5201593
E-mail: 
marten.hoogendijk@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdagochtend

Barbera van Geene
Financieel management assistent
Telefoon: 023-5201580
E-mail: barbera.vangeene@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag / dinsdag / vrijdag

Corina van Buren
Financieel medewerker
Telefoon: 023-5201590
E-mail:  corina.vanburen@opoijmond.nl
Aanwezig: woensdag / donderdag / vrijdag (om de week dinsdag / woensdag/ donderdag aanwezig)


Michiel Mulder
Algemeen bestuurlijke en juridische zaken
Telefoon: 023-5201582
E-mail:  michiel.mulder@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag (om de week op donderdag aanwezig)

Willem Wissink
Huisvestingsmanager 
Telefoon: 023-5201585
E-mail:  willem.wissink@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag / woensdag / vrijdag

Carsten Mager
Medewerker PSA
Telefoon: 023-5201583
E-mailcarsten.mager@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Martine Molenaar
Beleidsmedewerker HRM
Telefoon: 023-5201598
E-mail
: martine.molenaar@opoijmond.nl
Aanwezig
: maandag, dinsdag en woensdag

Laurènce Dijkstra
HRM adviseur
Telefoon: 023-5201580
E-mail: laurence.dijkstra@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Frank Sprinkhuizen
Bovenschools ICT- coördinator
Telefoon: 023-5201580
E-mailfrank.sprinkhuizen@opoijmond.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag